BUSINESS TOOLS – NAUJAS POŽIŪRIS
Konsultantai
Verslo įrankiai
Win-Win
BUSINESS TOOLS KONCEPTAS

Šie 3 elementai vienu metu vienoje vietoje padaro renginį unikaliu, teikiančiu maksimalią vertę dalyviams:

1. Konsultantai-praktikai. Konferencijos pranešėjai – Lietuvos stipriausių konsultacinių bendrovių geriausi konsultantai-praktikai, konsultuojantys bei vedantys mokymus Lietuvos ir užsienio įmonėse. Šie profesionalai yra sukaupę dešimčių ir šimtų įmonių gerąsias ir blogąsias patirtis.

2. Verslo įrankiai. Gausite konkrečius, kitų įmonių praktikoje patikrintus įrankius, kurie padės ne tik spręsti problemas, kurių gal net neįžvelgėte, bet ir suteiks galimybes, kurių iki šiol neišnaudojote. Gautus įrankius galėsite naudoti savo versle jau kitą dieną.

3. Win-Win kontaktų vakaras – tai specialiai organizuojamas networking renginys, kurio metu Jums bus sudarytos sąlygos gauti geriausias rinkoje kainas savo verslui ar sau asmeniškai, rasti partnerius ar tiekėjus ar, tiesiog, užmegzti naudingas pažintis.

AKCENTAS – NEIŠNAUDOTOS GALIMYBĖS

Šiais metais BusinessTools konferenciją papildėme Neišnaudotų galimybių sesija, kurioje dalyviai išgirs koncentruotus (iki 10 min.) extra pranešimus. Sesijos tikslas:

  1. Įvardinti, kokių galimybių verslai neišnaudoja ir ką dėl to praranda;
  2. Supažindinti su konkrečiais įrankiais, kurie leidžia išnaudoti tas galimybes.

 

Kartais mes taip stipriai susikoncentruojame į išsikeltų tikslų siekimą, kad nepastebime puikių galimybių, kuriomis pasinaudoję savo tikslus pasiektume lengviau ir greičiau.

WIN-WIN VAKARAS

Renginį maloniai baigsime naudingų pažinčių ir sandorių vakaru prie taurės šampano ar puodelio kavos bei užkandžių.

Win-Win vakaro idėja ir vizija

Win-Win vakaro partneriai pateikia išskirtinius pasiūlymus tokiomis geromis sąlygomis, kad dalyviai, tiesiog, negali jų atsisakyti!

Tai networking vakaras, kurio metu laimi abi pusės:

  • Win-Win partneriai turi galimybę sugeneruoti pardavimų, surasti naujų užsakovų ir/ar verslo partnerių;
  • Visi konferencijos dalyviai (įmonių savininkai, vadovai bei kiti, sprendimus priimantys asmenys) turi puikią progą vienoje vietoje surasti reikiamus tiekėjus, siūlančius geresnes sąlygas, aukštesnę kokybę, mažesnes kainas ir pan.

Visi, norintys pasinaudoti galimybe prisistatyti daugiau kaip dviem šimtams potencialių klientų ir partnerių, turi tapti Win-Win partneriais. Jums bus suteikta vieta stendui vakarinėje dalyje bei galimybė savo specialų pasiūlymą garsiai pristatyti visiems konferencijos dalyviams.

Daugiau informacijos ir Win-Win partnerių išankstinė registracija čia: https://businesstools.lt/pf/win-win-vakaras/

Dėmesio! Win-Win partnerių skaičius ribotas. Užpildžius visas vietas, registracija bus sustabdyta be atskiro įspėjimo.