Lūkesčiai ir manipuliacijos derybose: kaip juos atpažinti ir kontroliuoti?
Deividas Rafanavičius

Deividas Rafanavičius – „TMD partners” partneris, Klientų valdymo ir aptarnavimo srities ekspertas, komandos formavimo ir vystymo konsultantas.

Deividas taip pat konsultuoja aukščiausio lygio vadovų komandas strateginiais klientų valdymo klausimais, veda strategines sesijas, ugdo įvairių įmonių talentus bei ruošia vidinius trenerius. Dirba tarptautiniuose projektuose skirtinguose regionuose: Kazachstane, Rusijoje, Estijoje, Latvijoje ir kt.

“Šiandiena visų lūkesčiai yra sukilę. Dažnai, visai be pagrindo. Darbuotojai daugiau tikisi iš darbdavių, darbdaviai iš darbuotojų, klientai iš įmonių ir atvirkščiai. Todėl žmonės, norėdami juos patenkinti, imasi manipuliacijų. Jei Jūs nesugebate atpažinti, kada Jumis yra manipuliuojama, Jūs prarandate didelius svertus derybose, darote nuolaidas arba patys negaunate geriausių sąlygų, rizikuojate gerais santykiais, asmenine savijauta ir pan.”

Neišnaudota galimybė
Žinodami, kaip atpažinti ir kaip valdyti manipuliacijas, Jūs turėtumėte labai konkrečios tiesioginės naudos – geresnes sąlygas, tvaresnius santykius, geresnę savijautą ir t.t.

Problema
Jei nevaldote manipuliacijų, reiškia leidžiate, kad Jumis būtų manipuliuojama. Tačiau, norint manipuliacijas valdyti, pirmiausia reikia sugebėti jas atpažinti.

Įrankis

Konferencijoje BusinessTools2020 pasidalinsiu įrankiu, leisiančiu atpažinti ir valdyti dažniausiai naudojamas manipuliacijas.

Taip pat bus atsakyta į klausimus:

  • kaip kyla žmonių lūkesčiai ir noras manipuliuoti?
  • kaip valdyti žmonių lūkesčius?
  • kokios dažniausiai pasitaikančios manipuliacinės situacijos ir kaip jas neutralizuoti?
  • kas padeda ir kas trukdo susitarti ir suderinti skirtingas nuomones be poreikio spausti ir manipuliuoti?
Balandžio 28 d. pasidalinsiu įrankiu, kuris leis nusverti derybų svarstykles savo pusėn augančių lūkesčių aplinkoje.

Slide REGISTRACIJA UŽSAKYTI 49 EUR Įrašas jau netrukus + PVM Šiuo metu galite užsakyti visos konferencijos vaizdo įrašą už specialią kainą. Visą informaciją, kaip peržiūrėti įrašą gausite el. paštu. Konferencijos kaina - 75 €. Užsakant įrašą šiandien: Registracija į konferenciją jau baigta.