How To Set Up A Paper In Apa Format Word 2013 Sports Build Character Essay Titles Erna Solberg Cv Dissertation Sur Delfica Nerval Eragon The Book Summary
Kaip susidraugauti su žiniasklaida ir gauti iš to naudos?
Aurelijus Katkevičius

Aurelijus Katkevičius – žurnalistas, Lietuvos verslo dienraščio „Verslo žinios“ leidžiamo žurnalo „Verslo klasė“ redaktorius, tinklaraštininkas, poliglotas, vienas pirmųjų ryšių su visuomene Lietuvoje specialistų.

Neišnaudota galimybė
Žiniasklaida yra galinga jėga. Ji taps mūsų sąjungininku ar oponentu, priklauso nuo mūsų.

Problema
Žiniasklaidą galime paversti savo stipriu sąjungininku, pateikdami ją dominančias istorijas. Problema, kad verslininkai, vadovai nežino, ko reikia, kad jų balsas būtų išgirstas, o jų istorijos atsidurtų pirmuose spaudos puslapiuose. Todėl dažniausiai, standartiniai pranešimai spaudai iš karto iškeliauja į pranešimų spaudai “amžinosios medžioklės plotus”.

Kaip paversti žiniasklaidą savo sąjungininku, kaip atkreipti jos dėmesį į mūsų gerąsias savybes? Kokios istorijos sudomins žiniasklaidą ir kaip jas parašyti?

Įrankis
Business Tools 2020 dalyviai ne tik išgirs atsakymus į šiuos klausimus, bet ir gaus įrankį, kuris padės atkreipti žiniasklaidos dėmesį ir paversti ją savo sąjungininku.