Jūratė Žalienė
Vadovo įrankiai, būtini šiandieniniame VUCA pasaulyje

Jūratė Žalienė yra „OVC Consulting“ vyr. konsultantė, lektorė, turinti ilgametę patirtį pardavimo, vadovavimo bei asmeninio efektyvumo srityse, 15 metų konsultuodama įmones bei pati vadovaudama komandai J. Žalienė pastebėjo, kad per tuos metus jautė vis didėjantį tempą, vis platėjančias sprendimų ribas, augantį poreikį su darbuotojais dirbti kitaip, greičiau, plačiau, kompleksiškiau, toleruojant tam tikras klaidas. Konferencijoje išgirstas trumpinys VUCA (iš angl. nepastovumas, netikrumas, sudėtingumas ir dviprasmiškumas) konsultantę privertė susimąstyti – kur einame ir ką, kaip vadovai, galime padaryti, kad neliktume „už borto“ mes ir mūsų įmonės…

Neišnaudota galimybė

“Fast fail” kultūra įmonėse gali pagerinti rezultatus bei patobulinti įmonės vidinius procesus, tačiau dažnai įmonių vadovams nepavyksta sukurti “fast fail” kultūros dėl nežinojimo, kaip atskirti toleruotinas klaidas nuo netoleruotinų.

Problema

Darbuotojų klaidos yra neatsiejama dalis verslo pasaulyje. Šiandieniniame VUCA pasaulyje vadovui ant pečių krenta didelė atsakomybė – įvertinti tas klaidas. Sunku įvertinti taip, kad klaida vienu atveju nebūtų per daug sureikšminta, o kitu – netaptų darbuotojų nekompetencijos pasiteisinimu.

Įrankis

Business Tools 2020 dalyviams pristatysiu įrankį, kuris padės atpažinti klaidas ir vertinti jas pagal klaidų klasifikavimo skalę. Toks klaidų vertinimas padės judėti į priekį žymiai sparčiau.

Balandžio 28 d. konferencijoje „Business Tools“ pasidalinsiu, kokie turi būti vadovo darbo principai, kuriant „fast fail“ kultūrą įmonėse, kad ji duotų naudos, o ne virstų darbuotojų nekompetencijos pasiteisinimu.

Slide REGISTRACIJA UŽSAKYTI 49 EUR Įrašas jau netrukus + PVM Šiuo metu galite užsakyti visos konferencijos vaizdo įrašą už specialią kainą. Visą informaciją, kaip peržiūrėti įrašą gausite el. paštu. Konferencijos kaina - 75 €. Užsakant įrašą šiandien: Registracija į konferenciją jau baigta.