Pokyčius valdyti paprasta: kaip užtikrinti, kad pradėtos permainos būtų įgyvendintos?
Lina Preikšienė

Lina Preikšienė, UAB „Grand Partners“ vyr. verslo konsultantė, ugdymo partnerė, organizacijų psichologė, knygos „Motyvuoti paprasta“ autorė, daugiau nei penkiolika metų prisidedanti prie įvairių įmonių, organizacijų ir jų vadovų kryptingo, sistemingo augimo ir brandos.

Neišnaudota galimybė
Net jei organizacija puikiai veikia, dirba pelningai, ji negali sustoti ir visuomet likti tokia pat, nes ėmus „buksuoti vietoje“, greitai pradės riedėti žemyn. Ją pralenks konkurentai, kurie dirba inovatyviau, ieško tinkamesnių (pigesnių, lengvesnių, progresyvesnių) veiklos būdų.

Problema
Neretai vadovai skundžiasi, kad darbuotojai patys nesiūlo ar nepriima kitų sugalvotų pokyčių, o net ir tie, kurie iš pradžių noriai imasi prisidėti prie pasikeitimų įgyvendinimo, vėliau “išsikvepia”.

Įrankis
Nuo ko pradėti ir kuo pabaigti, kad užtikrinti pokyčių įgyvendinimą? Kaip pakelti ar atstatyti darbuotojų motyvaciją ir įsitraukimą į pokyčius? Pritaikius ADKAR pokyčių valdymo įrankį, taps paprasčiau pradėti pokytį ir užtikrinti, kad jis būtų įgyvendintas. Susidūrus su pasipriešinimu naujovėms kolektyve, šis įrankis padės suprasti, kokios klaidos padarytos ir ko reikia, kad jų išvengti ar ištaisyti.

 

90% pokyčio = 0% pokyčio!

Didžioji dauguma įmonių neįgyvendina pokyčių iki galo. Tai reiškia, jose pokyčiai neįvyksta visiškai. Ką daryti ir kokį įrankį naudoti, kad pokyčiai įvyktų, kalbėsime BusinessTools2020.

Slide REGISTRACIJA UŽSAKYTI 49 EUR Įrašas jau netrukus + PVM Šiuo metu galite užsakyti visos konferencijos vaizdo įrašą už specialią kainą. Visą informaciją, kaip peržiūrėti įrašą gausite el. paštu. Konferencijos kaina - 75 €. Užsakant įrašą šiandien: Registracija į konferenciją jau baigta.