A Journey Through Other Spaces Essays And Manifestos Prep By Jake Coburn Summary Webliography Topics For Persuasive Essays A Chronological Resume Focuses On Kantus Mexicana Sa Cv Aguascalientes
Našumo padidinimas ne procentais, bet kartais – tai realybė, tai jau vyksta
Ilja Laurs 

Ilja Laurs – vienas sėkmingiausių naujos kartos verslininkų Lietuvoje.

Per savo karjerą Ilja sukūrė virš 10 sėkmingų kompanijų, žinomiausia iš kurių „GetJar“ buvo pirmasis Lietuvos startuolis garsiajame JAV Silicio Slėnyje peržengęs devynženklę vertę. „Europos metų vadovas“ (European Business Press Association), „25 garsiausi Europos technologiniai lyderiai““ (Wall Street Journal), „40 įtakingiausių pasaulio verslininkų telekomunikacijose“ (Informa Telecom and Media), „20 ryškiausių verslininkų Baltijos šalyse“ (Baltic Business Forum), „10 startuolių, kurie keičia pasaulį“ (TIME žurnalas) ir „Pasaulio technologijų pionierius“ (Pasaulio ekonomikos forumas Davose) yra tik keletas I. Laurs profesinių pasiekimų. 

I. Laurs nuolat cituojamas Wall Street Journal, Forbes, CNN, CNBC, BBC, Bloomberg ir kt. Jo knyga „Verslas naujai“ yra skaitomiausia negrožinės literatūros knyga per visą Lietuvos nepriklausomybės laikotarpį.

Neišnaudota galimybė
Jau realiai egzistuoja sprendimai, leidžiantys reikšmingai padidinti mūsų veiklos našumą. Ir čia mes kalbame ne apie 10-20% našumo didinimą, bet potencialiai dešimčia ar šimtu kartų. Ir kai kurios įmonės šias galimybes sėkmingai išnaudoja.

Problema
Verslininkai dažniausiai net nežino, kad tokios galimybės, tokie įrankiai egzistuoja. O jei yra kažkur kažką apie tai girdėję, dažnai galvoja, kad tai jiems netinka, kad jų įmonėje tai neprigys, kad jiems ir taip gerai sekasi ir pan.

Įrankis
Ilja Laurs ne tik pasidalins savo įmonių bei savo asmenine patirtimi naudojant verslo našumo didinimo būdus, tačiau taip pat apžvelgs ir ypač naujoviškus įrankius, tokius kaip dirbtinis intelektas, sintetinių naujienų abstraktų instrumentai ir kt.

Kalbame ne apie 10 ar 20 proc. našumo didinimą, bet potencialiai dešimčia ar šimtais kartų!